Zaměstnání – Bazénový technik – němčina (25–40 tis.Kč)

   Přijmeme bazénového technika s aktivní znalostí němčiny.

Pracovní náplň:

  • jakožto výrobce polypropylenových bazénů hledáme pozici servisního technika, který bude tyto bazény instalovat, uvádět do provozu, seznamovat zákazníka s technologií bazénu a předávat hotové dílo
  • provádět servis bazénů (opravy, výměny, reklamace)
  • montáže Rakousko, Německo, Švýcarsko
  • výroba bazénu na provozovně

Požadavky:

  • aktivní znalost němčiny
  • manuální zručnost a samostatnost
  • časová flexibilita
  • výhodou, zkušenosti z oboru bazénů, elektro nebo vodo-topo

Nabízíme:

  • úvazek na plný pracovní poměr ve firmě, která má stabilní pozici na trhu již 15 let
  • nástup možný ihned
  • po zaškolení možné i pro absolventy

Mzdové podmínky:

  • 25.000,- až 40.000,-

V případě zájmu:

  • zašlete nám prosím životopis s označením „Bazénový technik“ na e-mail: blahova@macekasyn.cz