Zastřešení

bazen
Fotogalerie

ZASTŘEŠENÍ

Naše firma zastupuje kvalitního výrobce bazénového zastřešení českou firmu Alukov, která má dlouholetou tradici, zkušenosti a dodává zastřešení po celé Evropě i mimo ni.

 

Zastřešení je vyrobeno ve vysoké kvalitě, podrobeno jakostním testům, vyrobeno s důrazem na zesílenou konstrukci zastřešení, spolehlivý způsob dotěsnění polykarbonátových desek, komplexní systém aretování zastřešení proti negativním účinkům větru, možnost plného uzamčení – „dětská pojistka“, osvědčený systém plochých pochozích pojezdových drah KOMFORT a PROGRES a mnoho dalších výhod.

 

Nabízíme varianty zastřešení od jednoduchých nízkých modelů až po celopodchozí zastřešení. Zastřešení je možné doplnit a rozšířit širokou škálou doplňků, zvolit vhodnou barvu profilu a přizpůsobit dispozice tak, aby plně vyhovovalo Vašim požadavkům. Zastřešení je vyrobeno ve vysoké kvalitě, podrobeno jakostním testům, vyrobeno s důrazem na zesílenou konstrukci zastřešení, spolehlivý způsob dotěsnění polykarbonátových desek, komplexní systém .

POPTÁVKA
NA CENU

Spočtěte si cenu zastřešení sami
Více

AZURE

Zastřešení
pro každého
Více

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST

Více